TRANSPORT LOTNICZY

Szybkość i pewność – to dwie największe zalety transportu lotniczego. Z racji korzyści, które płyną z wyboru przez klienta tej metody transportu, Latis Logistics świadczy usługi spedycji lotniczej nie tylko w Polsce, lecz także na całym świecie. Wieloletnia współpraca z liniami lotniczymi pozwala nam na utrzymanie terminowości przesyłek, pełne dostosowanie naszych usług do Państwa potrzeb oraz konkurencyjne wysokości opłat za przewozy. Mając na uwadze priorytet takich przesyłek, dokładamy wszelkich starań, aby maksymalnie skrócić czas transportu lotniczego oraz drogowego podczas całego procesu transportowego.

FRACHT LOTNICZY

Latis Logistics, jako firma spedycyjna dbająca o jak najwyższy poziom świadczonych usług staje na wysokości zadania, zapewniając swoim klientom w ramach obsługi przesyłek lotniczych:

∙ usługi transportowe „door-to-door” w kraju i za granicą,
∙ sieć agentów na całym świecie (tym samym świadczenie usług na zlecenie podmiotów zagranicznych),
∙ regularne połączenia,
∙ ubezpieczenie Cargo, 
∙ odprawę celną,
∙ profesjonalne doradztwo spedycyjne,
∙ transport towarów niebezpiecznych,
∙ przeładunek towaru,
∙ przewóz pomiędzy portami lotniczymi.

Statystycznie samolot jest najbezpieczniejszym środkiem transportu. Według badań przeprowadzonych przez amerykańską firmę National Safety Council, bezpieczniejszym niż jazda samochodem, rowerem, czy też pływanie jachtem. Również z tego względu usługa transportu lotniczego jest optymalna np. dla przewozu ważnych dokumentów handlowych i przedmiotów o dużej wartości. Zachęcamy do skorzystania z rozwiązań o najwyższym standardzie jakości i bezpieczeństwa z gwarancją, że ładunek doleci do dowolnego miejsca na świecie w ekspresowym tempie.