SPRZEDAŻ I WYNAJEM KONTENERÓW

Firma Latis Logistics posiada w swojej ofercie usługę sprzedaży i wynajmu kontenerów transportowych niezbędnych do bezpiecznego przewozu ładunków w odpowiednich dla ich specyfiki warunkach. Dysponujemy zarówno nowymi modelami, jak i zachowanymi w bardzo dobrym stanie kontenerami używanymi. W naszym asortymencie znajdą Państwo standardowe ogólnego przeznaczenia oraz specjalistyczne kontenery transportowe i magazynowe. Oferujemy również kontenery chłodnicze, które zapewnią przewożonym w nich towarom wymaganą temperaturę na każdym etapie spedycji drogowej, morskiej i innych. Korzystając z nich, unikną Państwo strat wynikłych wskutek np. rozmrożenia. Jako firma wyspecjalizowana w spedycji, oferujemy najlepsze na rynku kontenery do transportu międzynarodowego: spełniające wymogi ISO i konwencji CSC. Kontenery na sprzedaż dostępne w Latis Logistics zagwarantują właściwy transport każdego ładunku.
Z myślą o zróżnicowanych potrzebach naszych odbiorców, zaprojektowaliśmy i przygotowaliśmy naprawdę szeroki wybór gotowych do użytku kontenerów na sprzedaż. W asortymencie znajdują się m.in.:

∙ kontener uniwersalny ogólnego przeznaczenia – do przewozu przede wszystkim ładunków drobnicowych, a po dokonaniu pewnych modyfikacji, także do transportu ładunków luzem,
∙ kontener z otwartym dachem – głównie do przewozu ładunków przekraczających wysokość standardowego kontenera oraz tych ładowanych od góry,
∙ kontener z otwartym dachem i bokiem – przystosowany do transportu ładunków, których wymiary nie pozwalają na wykorzystanie kontenera uniwersalnego lub modelu z otwartym dachem.

Wszystkie rodzaje oraz wymiary kontenerów wraz z pomocniczymi grafikami znajdą Państwo TUTAJ.

W trosce o zagwarantowanie klientom kompleksowej obsługi, oprócz samej sprzedaży kontenerów transportowych oraz ich wynajmu:

∙ doradzimy w wyborze odpowiedniego typu kontenera,
∙ zorganizujemy dostawę we wskazane miejsce.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt.