Asystent Handlowca (spedycja drogowa)

Miejsce pracy: Gdynia

Jesteś zmotywowany i pomysłowy ?

Nie masz problemów w nawiązywaniu kontaktów ?

Szukasz nowych wyzwań i chcesz rozwijać swoje kwalifikacje ?

Dołącz do #TeamLatis i poznaj z Nami branżę logistyczną !

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Asystent Handlowca (spedycja drogowa)

Think Forward And Join Our Team

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • umiejętności pracy w zespole
  • pozytywnego nastawienia do pracy i Klientów
  • samodzielności oraz orientacji na realizację celu
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • statusu studenta (studia zaoczne lub końcowy semestr studiów)
  • entuzjazmu i zaangażowania
  • swobody wypowiedzi

Co oferujemy?

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • otwartą ścieżkę kariery
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • świetną atmosferę w pracy, wsparcie całego zespołu
  • niezbędne narzędzia pracy
  • bogaty pakiet socjalny

Twoje obowiązki:

  • ścisła współpraca z handlowcem
  • wsparcie działu handlowego
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów
  • realizacja planów sprzedażowych
  • przygotowanie ofert handlowych w transporcie drogowym
  • obsługa klienta

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: praca@latis.pl w temacie maila wpisując: AH2019

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę Latis.”

Latis Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Janka Wiśniewskiego 13 81-335 Gdynia
T:  +48 58 732 22 01
F: +48 58 732 22 11
E: : office@latis.pl