Usługi transportowe

Firma Latis Logistics świadczy kompleksowe usługi transportowe na całym świecie. Oferujemy zaawansowane rozwiązania logistyczne, obejmujące frachty morskie i drogowe oraz transport lotniczy. Zajmujemy się także towarzyszącym tym procesom kwestiom ubezpieczeniowym, obsługi rozliczeń celnych czy też sprzedaży lub wynajmu kontenerów niezbędnych do przewozu gabarytowych ładunków. Ponadto gwarantujemy również fachowe doradztwo z zakresu spedycji. Jesteśmy firmą z ambicjami, która za swój cel stawia absolutną satysfakcję klienta.

box_morski

Sztandarową usługą Latis Logistics jest transport morski. Rozległa sieć agentów na całym świecie pozwala nam na kompleksową obsługę ładunków w najodleglejszych zakątkach kuli ziemskiej.
Czytaj więcej

box_lotniczy

Szybkość i pewność – to dwie największe zalety transportu lotniczego. Latis Logistics świadczy usługi spedycji lotniczej na całym świecie.
Czytaj więcej

box_drogowy

Zajmujemy się transportem krajowym, transportem międzynarodowy na terenie Unii Europejskiej oraz transportem międzynarodowy na Wschód. Oferujemy transporty całopojazdowe, drobnicowe, multimodalne oraz ekspresowe (samochody dedykowane do 3,5tony).
Czytaj więcej

box_agencja

Posiadamy własną Agencję Celną świadczącą usługi na najwyższym poziomie, czego potwierdzeniem jest przyznane nam świadectwo AEO (Upoważniony Przedsiębiorca AEO). Jako Agencja celna zapewniamy sprawne i profesjonalne przedstawicielstwo w sferze ceł.
Czytaj więcej

box_cargo

Project Cargo jest usługą obejmującą kompleksowe, indywidualne rozwiązania logistyczne związane z transportem ładunków, które są ciężkie, ponadwymiarowe i wymagają planowania trasy,
Czytaj więcej

box_sprzedaz_kont

Posiadamy w swojej ofercie usługę sprzedaży i wynajmu kontenerów nowych i używanych. Proponujemy kontenery magazynowe oraz transportowe w tym również chłodnicze.
Czytaj więcej

box_doradzctwo

Zespół doświadczonych specjalistów jest gotowy pomóc Państwu we wszystkich aspektach związanych z transportem.
Czytaj więcej

box_ubezpieczena

Dążąc do zapewnienia kompleksowej obsługi, oferujemy Państwu możliwość skorzystania z wynegocjowanego programu ubezpieczeń mienia w transporcie.
Czytaj więcej

box-intermodalny

Transport intermodalny polega na wykorzystaniu przynajmniej dwóch gałęzi transportu, ale jednej jednostki transportowej: kontener, nadwozie wymienne lub naczepa samochodowa. Transport intermodalny stanowi filar dzisiejszego transportu.
Czytaj więcej

plansza-start-box

Bezpieczny i profesjonalny transport produktów pochodzenia zwierzęcego kategorii 3 inaczej przetworzonego białka zwierzęcego na terenie UE oraz poza, z wykorzystaniem transportu drogowego i morskiego.
Czytaj więcej