Usługi transportowe

Firma Latis Logistics specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług transportowych na całym świecie. W zakresie spedycji nie istnieją dla nas ograniczenia – wśród oferowanych przez nas zaawansowanych rozwiązań logistycznych znajdują się frachty morskie i lądowe oraz niezawodny transport lotniczy. W naszych kompetencjach leżą także towarzyszące tym procesom kwestie ubezpieczeniowe, obsługa rozliczeń celnych, a nawet wynajem lub sprzedaż kontenerów do przewozu ładunków gabarytowych. Jako specjaliści w swojej dziedzinie, oczywiście oferujemy również fachowe doradztwo w zakresie spedycji i wszelkich pokrewnych zagadnień. Jesteśmy ambitną firmą, dla której priorytetem jest ciągły rozwój, a przede wszystkim – absolutna satysfakcja klienta.

box_morski

Jedną z naszych najważniejszych usług transportowych jest spedycja morska. Dzięki temu, że mamy na całym świecie rozległą sieć agentów, możemy kompleksowo obsłużyć ładunki przeznaczone do przewozu nawet w najodleglejszych zakątkach kuli ziemskiej.
Czytaj więcej

box_lotniczy

Zawsze szybko, pewnie i zawsze na czas – tak właśnie docierają do miejsca docelowego ładunki nadane drogą powietrzną pomocą Latis Logistics. Tych oraz innych zalet spedycji lotniczej, choć ma ona pewne ograniczenia, nie sposób nie docenić.
Czytaj więcej

box_drogowy

Świadczymy usługi w zakresie transportu drogowego: na terenie Polski oraz poza granicami kraju: międzynarodowego na terenie Unii Europejskiej oraz na Wschód. Oferujemy transport lądowy całopojazdowy, drobnicowy, multimodalny oaz ekspresow
Czytaj więcej

box_agencja

W trosce o kompleksową obsługę klienta oferujemy usługi świadczone przez własną Agencję Celną, wyróżnioną świadectwem Upoważnionego Przedsiębiorcy AEO. Proponujemy sprawne i profesjonalne przedstawicielstwo klientów i pełnomocnictwo w sferze ceł.
Czytaj więcej

box_cargo

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami specjalnej oferty Projekt Cargo, obejmującej kompleksowe rozwiązania logistyczne dedykowane procesom transportu ładunków bardzo ciężkich, ponadwymiarowych, wymagającym umiejętnego zaplanowania trasy.
Czytaj więcej

box_sprzedaz_kont

W ramach kompleksowej oferty kierowanej do klientów zainteresowanych usługami spedycyjnymi i pokrewnymi, prowadzimy wynajem i sprzedaż kontenerów transportowych i innych. W ofercie wiele dostępnych modeli, także kontenery chłodnicze i ponadgabarytowe.
Czytaj więcej

box_doradzctwo

Naszą kadrę stanowią wysoko wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży logistycznej. O spedycji wiemy wszystko i chętnie podzielimy się z Państwem naszą wiedzą. Jesteśmy gotowi pomóc Państwu we wszystkim, co związane z transportem.
Czytaj więcej

box_ubezpieczena

Wszystkich klientów korzystających z oferty firmy transportowej Latis Logistics zachęcamy do wykupienia ubezpieczenia mienia w transporcie – Cargo, zapewniającego znacznie wyższy poziom ochrony przewożonym towarom niż zwykłe OC przewoźnika.
Czytaj więcej

box-intermodalny

Często aby zoptymalizować proces przewozu towarów, wykorzystujemy transport intermodalny, polegający na wykorzystaniu przynajmniej dwóch środków transportu dla wyłącznie jednej jednostki transportowej (kontener, nadwozie wymienne, naczepa samochodowa).
Czytaj więcej

plansza-start-box

Świadczymy usługi przewozu produktów pochodzenia zwierzęcego – nazywany transportem artykułów kategorii III – na terenie Unii Europejskiej oraz poza jej granicami. Oferujemy transport drogowy oraz spedycję morską. Transport zlecany jest zaufanemu przewoźnikowi, posiadającemu konieczne uprawnienia weterynaryjne.
Czytaj więcej