Latis Logistics – spedycja drogowa i morska

Latis Logistics jest firmą specjalizującą się w spedycji drogowej, morskiej i innych oraz świadczącą kompleksowe rozwiązania logistyczne w sektorze transportu ładunków na całym świecie. Oferujemy bezpieczny przewóz towarów od drzwi do drzwi w oparciu o transport morski, lotniczy, drogowy oraz kolejowy. Integrujemy ze sobą różne rodzaje środków transportu, oferując usługę ściśle dostosowaną do potrzeb naszych klientów. Z reguły kilka środków transportu angażuje spedycja morska, będąca wielopłaszczyznowym, złożonym procesem transportu. Transport kontenerów FCL, LCL, drobnicy, towarów masowych suchych i płynnych oraz ładunków ponadgabarytowych drogą morską to jeden z głównych elementów oferty Latis Logistics. Doskonała znajomość skomplikowanych procedur i duże doświadczenie w transporcie ładunków drogą morską umożliwiają nam sprostanie najtrudniejszym zadaniom, nawet, jeśli spedycja przebiega na szczeblu międzykontynentalnym. Oczywiście ładunki drogą morską przewozimy także na krótszych trasach – międzynarodowych. Ze względu na organizację transportu, świadczymy usługi morskiej spedycji modalnej oraz intermodalnej. Jako że w zakresie usług transportowych nie istnieją dla nas żadne granice, podejmujemy się nawet najbardziej wymagających zleceń. Zespół Latis Logistics tworzą wyłącznie wyspecjalizowani i doświadczeni pracownicy, którzy zapewnią profesjonalną obsługę i doradztwo spedycyjne. Naszym celem jest maksymalne zadowolenie klienta poprzez świadczenie najwyższej jakości usług przy zachowaniu najbardziej atrakcyjnej ceny.   

Misja firmy:

Dostarczanie naszym klientom kompleksowych rozwiązań logistycznych poprzez zintegrowanie ze sobą różnych rodzajów środków transportu.

Wizja rozwoju:

Dążymy do tego, żeby odnosić kolejne sukcesy i stać się wiodącym i preferowanym przez klientów dostawcą rozwiązań w obszarze usług logistyki i spedycji. Aspirujemy do miana najbardziej profesjonalnej firmy w branży w opinii wszystkich swoich grup interesów.

Nasze motto

Latis-Logo

Nasze wartości:

  • bycie innowacyjnym,
  • szczere zrozumienie potrzeb naszych klientów i ich biznesu,
  • utrzymywanie najwyższych standardów jakości obsługi,
  • dotrzymywanie zobowiązań,
  • bycie rentownym i zapewnienie stałych wzrastających zysków,
  • zadowolenie klientów,
  • rozwój pracowników.

Charakteryzuje nas profesjonalizm, rzetelność oraz elastyczność. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu w celu skorzystania z pełnej gamy usług Latis Logistics.