Usługi

box_morski

Sztandarową usługą Latis Logistics jest transport morski. Rozległa sieć agentów na całym świecie pozwala nam na kompleksową obsługę ładunków w najodleglejszych zakątkach kuli ziemskiej.
Czytaj więcej

box_lotniczy

Szybkość i pewność – to dwie największe zalety transportu lotniczego. Latis Logistics świadczy usługi spedycji lotniczej na całym świecie.
Czytaj więcej

box_drogowy

Zajmujemy się transportem krajowym, transportem międzynarodowy na terenie Unii Europejskiej oraz transportem międzynarodowy na Wschód. Oferujemy transporty całopojazdowe, drobnicowe, multimodalne oraz ekspresowe (samochody dedykowane do 3,5tony).
Czytaj więcej

box_agencja

Posiadamy własną Agencję Celną świadczącą usługi na najwyższym poziomie, czego potwierdzeniem jest przyznane nam świadectwo AEO (Upoważniony Przedsiębiorca AEO). Jako Agencja celna zapewniamy sprawne i profesjonalne przedstawicielstwo w sferze ceł.
Czytaj więcej

box_cargo

Project Cargo jest usługą obejmującą kompleksowe, indywidualne rozwiązania logistyczne związane z transportem ładunków, które są ciężkie, ponadwymiarowe i wymagają planowania trasy,
Czytaj więcej

box_sprzedaz_kont

Posiadamy w swojej ofercie usługę sprzedaży i wynajmu kontenerów nowych i używanych. Proponujemy kontenery magazynowe oraz transportowe w tym również chłodnicze.
Czytaj więcej

box_doradzctwo

Zespół doświadczonych specjalistów jest gotowy pomóc Państwu we wszystkich aspektach związanych z transportem.
Czytaj więcej

box_ubezpieczena

Dążąc do zapewnienia kompleksowej obsługi, oferujemy Państwu możliwość skorzystania z wynegocjowanego programu ubezpieczeń mienia w transporcie.
Czytaj więcej

Transport intermodalny polega na wykorzystaniu przynajmniej dwóch gałęzi transportu, ale jednej jednostki transportowej: kontener, nadwozie wymienne lub naczepa samochodowa. Transport intermodalny stanowi filar dzisiejszego transportu.
Czytaj więcej

Bezpieczny i profesjonalny transport produktów pochodzenia zwierzęcego kategorii 3 inaczej przetworzonego białka zwierzęcego na terenie UE oraz poza, z wykorzystaniem transportu drogowego i morskiego.
Czytaj więcej